TR
-
ENG

Hakkımızda

Yüksek kalite standardı.
Sorunların doğmadan çözüme ulaştırılması.
Sürekli ilgi ve mükemmel servis.Merkür 2003 yılında kurulmuş olup Uluslararası Taşımacılık, Turizm ve Havacılık hizmetleri veren bir şirkettir. Şirket merkezimiz Istanbul / Yeşilköy'dedir.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine her türlü lojistik ve ulaşım işlerinde partner firma olabilmeyi başarmış, güvenilirliğini ve hizmet kalitesini kanıtlamıştır.

Merkür Charter, Merkür Group'un kurulduğu günden bu yana sektörde lider olduğu uçak kiralama departmanıdır. Global anlaşmalar ile uluslararası güveni oluşturmuş olan Merkür Charter müşterilerine en uygun çözümü üretmektedir. Merkür Charter kiralamış olduğu uçaklarda müşterilerine kaliteli hizmet sağlayabilmek için havalimanlarında tüm operasyonu kendi personeli ile takip etmektedir. Kiralanan uçaklar için iniş izinleri, yer hizmetleri, yakıt ve ikram Ulaştırma Bakanlığı'ndan alınmış olan ruhsatları ile Merkür personellerince takip edilmektedir. Merkür, Türk Havacılık sektörüne komple hizmet ilkesini getirmiş ve benzerlerince de örnek alınan lider şirket konumundadır.

Türkiye'nin yükselen değeri Merkür'e vermiş oldukları desteklerinden dolayı müşterilerimize teşekkür ederiz. Kaliteli, Uygun Fiyat, Hızlı Çözüm ve Sorunsuz Operasyon için sizleri de Merkür'de görmeyi umut ediyoruz.

Kalitenizi Yükseltin...
Özel Uçak Kiralama HakkındaÖzel Uçak Kiralama HakkındaÖzel Uçak Kiralama HakkındaÖzel Uçak Kiralama HakkındaÖzel Uçak Kiralama Hakkında
+90 212 465 53 90
+90 532 253 15 75
+90 530 263 72 15
COPYRIGHT © 2015 - MERKURGROUP.COM.TR
BİZİ TAKİP EDİN
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
KALİTENİZİ YÜKSELTİN
444 6 675
+90